Konuşma Kürsüsü


Toplantılarda seminerlerde rahatlıkla kullnabileceğiniz kürsü modelimiz.

Okul ve eğitim kuruluşlarında kullanılabilir pleksi kürsü.

Sağlam estetik ve dayanıklı bir ürün modelimizdir. Genellikle yurtdışına sattığımız bir modeldir.

Konuşmacıya rahatlık sağlayan yarı transparan kumlu folyo ile ön ve yanlar kaplanmış olup mikrofon yerleştirme noktaları bulunmaktadır.

Bu senenin sezon ürünüdür alt tabla ve üst tabla oval ve çapı geniş olduğundan konuşmacıya geniş bir alan sağlamaktadır.

110 cm boyunda kenarları ısı ile bükülerek yaptığımız şık sağlam ve estetik bir modelimiz Ön tarafına şirket veya kurum logo çalışmalarını yapmaktayız

2014 new sezon ürünümüz şık estetik ve sağlam bir modelimizdir. Kenarları özel kalıplarımızla ısı ile bükülmüştür. 2 adet mikrofon giriş yeri vardır.

2014' de yine çok tercih edilen modellerimizden bir tanesidir. Pleksi Kürsü şeffaf şık estetik ve sağlam bir modelimizdir.

İTO. İçin özel tasarladığımız ikinci modelimiz. 112cm. yüksekliğinde kenarlarında el tutamaçlar ve açılır kapanır bardaklık yeri bulunmaktadır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda imal ettiğimiz 112 cm. yüksekliğinde geniş üst tablaya sahilp şık sağlam bir modeldir.

7 Renk rgb kumandalı akülü şarj edilebilir. Meditasyon kürsü dinleyiceleri ışığı ile dikkatleri konuşmacının üzerine çeker.

Yeşilköy havacılık müzesi için yapmış olduğumuz gövdeye özel tasarım baskı giydirilmiştir. üst tabla 57 cm x50 cm genişliğinde şık bir modelimizdir.
 1 
ÇOK SATILAN MODELİMİZ 6237 S

ÇOK SATILAN MODELİMİZ 6213

Mustafa KARATAŞ - MUHABBET KAPISI
İLETİŞİM