Pleksi Kürsü


Şık ve estetik bir görümüne sahiptir. 5 Adet kare ayakları sayesinde konuşma yapılan mekana birebir uyum sağlar.

Pleksi kürsü estetik sağlam ve kullanışlı bir ürün.

Tamamı özgün tasarımımız olan Şık ve estetik bir görünüme sahip olan pleksi kürsümüz istenildiği takdirde digital baskı logo uygulaması yapılmaktadır

1 kalite pleksi glasstan üretmiş olduğumuz tamamı kendi tasarımımız olan Pleksi kürsülerimiz dünya standartlarına göre uygun üretilmektedir.

Şık ve güzel görümüme sahip bir modelimizdir.

112 cm yüksekliğinde bardak koyma yeri ve orta gövdede mikrofon kablo kanalları bulunmaktadır. Ticaret odası için özel ürettiğimiz bir modelimizdir.

Ürünümüz 115 cm yüksekliğinde rakı rengi pleksiden imal ettiğimiz,Üst tablanın önünde bardak ve kalem koyma yeri, orta tarafındada raf bulunmaktadır.

2014 Mikrofonlu ve ışıklı kürsü modelimiz. İki kademeli aydınlatma ışık pilli ve usb den çalışma özelliği. İnce kablolu mikrofonlar bulunmaktadır.

112 cm yüksekliğinde üst tabla 60x40 cm. şık estetik bir modelimizdir. Toplantı, Nikah kürsüsü olarak kullanılır.

Üzerine osmanlı desen uygulaması yaptığımız 112 cm. Yüksekliğinde 60x50 üst tablaya sahip.Müşterilerinizin isteklerine doğrultusunda imal etmekteyiz.

112 cm yüksekliğinde 60x40 cm. üst tabla Logolu Tek mikrofonlu ön tarafı buzlu folyo kaplı ortada bardak koyma rafı vardır.materia Pleksi Glass 10 mm

Beşiktaş Belediyesi için özel ürettiğimiz ışıklı tabelalı konuşma kürsüsü, şarj edilebilir akülüdür. İstenilen ışıklı tabela çalışmaları yapılmaktadır
 1 
ÇOK SATILAN MODELİMİZ 6237 S

ÇOK SATILAN MODELİMİZ 6213

Mustafa KARATAŞ - MUHABBET KAPISI
İLETİŞİM